fbpx
KS Grom

Akademia Piłkarska im. Kazimierza Deyny - KS GROM PRO

Grupa SC17 – Roczniki 2016-17 – Trenerzy UEFA Karol Kwolek, Sebastian Mikocewicz   

Harmonogram Sezon Letni (kwiecień, maj, czerwiec, wrzesień,)

Poniedziałek: godz. 16:45 – 17:45 –  boisko przy SP 191, ul. Gruszczyńskiego 12 

Środa: godz. 16:45 – 17:45– boisko przy SP 191 ul. Gruszczyńskiego 12 

Harmonogram Sezon Zimowy (październik, listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec)

Poniedziałek: godz. 16:45 – 17:45 – hala w  SP 191, ul. Bokserska 30 

Środa: godz. 16:00 – 17:00 – hala w SP 191, ul. Bokserska 30

Grupa SC16 – Roczniki 2015-16 – Trener UEFA Denis Makarov  

Harmonogram Sezon Letni (kwiecień, maj, czerwiec, wrzesień,)

Poniedziałek: godz. 16:45 – 17:45 –  boisko przy SP 191, ul. Gruszczyńskiego 12 

Środa: godz. 16:45 – 17:45– boisko przy SP 191 ul. Gruszczyńskiego 12  

Harmonogram Sezon Zimowy (październik, listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec)

Poniedziałek: godz. 16:45 – 17:45 – hala w  SP 191, ul. Bokserska 30 

Środa: godz. 16:00 – 17:00 – hala w SP 191, ul. Bokserska 30

Grupa SC14 – Roczniki 2014-15 – Trener UEFA Denis Makarov 

Harmonogram Sezon Letni (kwiecień, maj, czerwiec, wrzesień)

Poniedziałek: godz. 17:45 – 19:00 –  boisko przy SP 191, ul. Gruszczyńskiego 12 

Wtorek: 16:45 – 18:00 – boisko przy SP 191, ul. Gruszczyńskiego 12

Harmonogram Sezon Zimowy (październik, listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec)

Poniedziałek: godz. 17:45 – 19:00 – hala w SP 191, ul. Bokserska 30

Środa: godz. 17:00 – 18:00 – hala w SP 191, ul. Bokserska 30

Grupa SC13 – Roczniki 2013-14 – Trenerzy UEFA Karol Kwolek, Sebastian Mikocewicz   

Harmonogram Sezon Letni (kwiecień, maj, czerwiec, wrzesień)

Poniedziałek: godz. 17:45 – 19:00 –  boisko przy SP 191, ul. Gruszczyńskiego 12 

Wtorek: 16:45 – 18:00 – boisko przy SP 191, ul. Gruszczyńskiego 12

Harmonogram Sezon Zimowy (październik, listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec)

Poniedziałek: godz. 17:45 – 19:00 – hala w SP 191, ul. Bokserska 30

Środa: godz. 17:00 – 18:00 – hala w SP 191, ul. Bokserska 30

Grupa SW16 – Roczniki 2015-17 – Trener UEFA Sylwia Brzezińska 

Harmonogram Sezon Letni (kwiecień, maj, czerwiec, wrzesień październik)

Wtorek: godz. 17:00- 18:15 – boisko przy SP 46, ul. Wałbrzyska 5

Czwartek: godz. 16:45 – 18:00 – boisko przy SP 46, ul. Wałbrzyska 5

Harmonogram Sezon Zimowy (listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec).

Wtorek: godz. 17:00 – 18:15 -hala przy SP 46, ul. Podbipięty 2

Czwartek: godz. 16.45 – 18:00 -hala  przy SP 46, ul. Podbipięty 2

Grupa SW14 – Roczniki 2013-14 – Trener UEFA Paweł Konieczny 

Harmonogram Sezon Letni (kwiecień, maj, czerwiec, wrzesień październik)

Wtorek: godz. 17:00- 18:15 – boisko przy SP 46, ul. Wałbrzyska 5

Czwartek: godz. 16:45 – 18:00 – boisko przy SP 46, ul. Wałbrzyska 5

Harmonogram Sezon Zimowy (listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec).

Wtorek: godz. 17:00 – 18:15 -hala przy SP 46, ul. Podbipięty 2

Czwartek: godz. 16.45 – 18:00 -hala przy SP 46, ul. Podbipięty 2

Grupa SW12 – Rocznik 2012 – Trener UEFA Piotr Kluczyk 

Harmonogram Sezon Letni (kwiecień, maj, czerwiec, wrzesień październik)

Poniedziałek godz. 17:00 – 18:30 – boisko przy SP 46 ul. Wałbrzyska 5

Środa: godz. 18:30- 20:00 – boisko przy SP 46, ul. Wałbrzyska 5

Piątek: godz. 17:30 – 19:00 – boisko przy SP 46, ul. Wałbrzyska 5

Harmonogram Sezon Zimowy (listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec)

Poniedziałek: godz. 17:00- 18:30 – boisko przy SP 46, ul. Wałbrzyska 5

Środa: godz. 18:30 – 20:00 – boisko przy SP 46, ul. Wałbrzyska 5

Piątek: godz. 17:30 – 19:00 – boisko przy SP 46, ul. Wałbrzyska 5

Grupa SW10 – Roczniki 2010-11 – Trenerzy UEFA Paweł Konieczny, Sylwia Brzezińska 

Harmonogram Sezon Letni (kwiecień, maj, czerwiec, wrzesień październik)

Wtorek: godz. 18:30 – 20:00 – boisko przy SP 46, ul. Wałbrzyska 5

Czwartek: godz. 18:00 – 19:30 – boisko przy SP 46, ul. Wałbrzyska 5 

Piątek: godz. 17:30 – 19:00 – boisko przy SP 46, ul. Wałbrzyska 5

Harmonogram Sezon Zimowy (listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec)

Wtorek: godz. 18:30 – 20:00 – boisko przy SP 46, ul. Wałbrzyska 5

Czwartek: godz. 18:00 – 19:30 – boisko przy SP 46, ul. Wałbrzyska 5 

Piątek: godz. 17:30 – 19:00 – boisko przy SP 46, ul. Wałbrzyska 5 

Serdecznie zapraszamy dzieci ze Służewia i Służewca z następujących szkół i przedszkoli na treningi piłki nożnej:

1. Mokotów – Służew, przy SP 46, ul. Wałbrzyska 5
2. Mokotów – Służewiec, przy SP 191, ul. Bokserska 30
3. Mokotów – Służewiec, przy SP 142, ul. Gruszczyńskiego 12
4. Mokotów – Służew, przy SP 271, ul. Niegocińska 2
5. Mokotów, przy SP 146, ul. Domaniewska 33
6. Mokotów, przy SP 107, ul. Nowoursynowska 210/212
7. Mokotów, Przedszkole 360, ul. Nowoursynowska 210/2012
8. Mokotów, Przedszkole 80, ul. Łukowa 4
9. Mokotów, Przedszkole 67, ul. Sonaty 6a
10. Mokotów, Przedszkole 99, ul. Batuty 7
11. Mokotów, Przedszkole 244, ul. Niegocińska 9
12. Mokotów, Przedszkole 274, ul. Bokserska 32
13. Mokotów, Przedszkole 317, ul. Gruszczyńskiego 11

Akademia Piłkarska im. Kazimierza Deyny KS GROM PRO Mokotów działająca przy Stowarzyszeniu Grom zaprasza na treningi piłki nożnej dla dzieci na Służewiu i Służewcu!

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Stowarzyszenie Grom współfinansuje m.st. Warszawa