fbpx

Akademia Piłkarska im. Kazimierza Deyny - KS GROM PRO

Grupa PU15 – Roczniki 2014-16 – Trener UEFA Sławomir Kopeć

Harmonogram Sezon Letni (kwiecień, maj, czerwiec, wrzesień październik)

Poniedziałek: godz. 17:30 – boisko przy SP 312, ul. Umińskiego 12

Środa: godz. 17:30 – boisko przy SP 312, ul. Umińskiego 12

Harmonogram Sezon Zimowy (listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec)

Poniedziałek: godz. 17:00  – hala w SP 312 ul. Umińskiego 11

Środa: godz. 17:00  – hala w SP 312 ul. Umińskiego 11

Grupa PU16 – Roczniki 2015-16 – Trener UEFA Sławomir Kopeć

Harmonogram Sezon Letni (kwiecień, maj, czerwiec, wrzesień październik)

Poniedziałek: godz. 16:30 – boisko przy SP 312, ul. Umińskiego 12

Środa: godz. 16:30  – boisko przy SP 312, ul. Umińskiego 12

Harmonogram Sezon Zimowy (listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec)

Poniedziałek: godz. 16:00   – hala w  SP 312, ul. Umińskiego 11

Środa: godz. 16:00 – hala w SP 312, ul. Umińskiego 11

 

Grupa PU17 – Rocznik 2017-2018 – Trenerzy UEFA 

Harmonogram Sezon Letni (kwiecień, maj, czerwiec, wrzesień październik)

Poniedziałek: godz. 16:30 – boisko przy SP 312, ul. Umińskiego 12

Środa: godz. 16:30   – boisko przy SP 312, ul. Umińskiego 12

Harmonogram Sezon Zimowy (listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec)

Poniedziałek: godz. 16:00   – hala w  SP 312, ul. Umińskiego 11

Środa: godz. 16:00 – hala w SP 312, ul. Umińskiego 11

Grupa PG08 – Rocznik 2007-2009 – Trenerzy UEFA Sławomir Kopeć, Piotr Kobierecki

Harmonogram Sezon Letni (kwiecień, maj, czerwiec, wrzesień październik)

Poniedziałek: godz. 19:15 – boisko przy MOS nr 7, ul. Osowska 81

Środa: godz. 19:15   – boisko przy MOS nr 7, ul. Osowska 81

Piątek: godz. 15:00 – boisko przy MOS nr 7, ul. Osowska 81

Harmonogram Sezon Zimowy (listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec)

Poniedziałek: godz. 18:30   – boisko przy MOS nr 7, ul. Osowska 81

Środa: godz. 18:30   – boisko przy MOS nr 7, ul. Osowska 81

Piątek: godz. 15:00  – boisko przy MOS nr 7, ul. Osowska 8

Grupa PN13- Roczniki 2012 – 13 Trener UEFA  Rafał Reszka

Harmonogram Sezon Letni (kwiecień, maj, czerwiec, wrzesień październik)

Wtorek: godz. 18:20 – boisko przy SP 402 ul. Jana Nowaka – Jeziorańskiego 22

Czwartek: godz. 18:20 – boisko przy SP 402 ul. Jana Nowaka – Jeziorańskiego 22

Piątek: godz. 17:00 – boisko przy SP 402 ul. Jana Nowaka – Jeziorańskiego 22

Harmonogram Sezon Zimowy (listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec)

Wtorek: godz. 18:45  – hala w SP 402 ul. Jana Nowaka – Jeziorańskiego 22

Czwartek: godz. 18:45 – hala w SP 402 ul. Jana Nowaka – Jeziorańskiego 22

Grupa PN14 – Rocznik 2014 – Trener UEFA Rafał Reszka

Harmonogram Sezon Letni (kwiecień, maj, czerwiec, wrzesień październik)

Wtorek: godz. 17:00  – boisko przy SP 402 ul. Jana Nowaka – Jeziorańskiego 22

Czwartek: godz. 17:00  – boisko przy SP 402 ul. Jana Nowaka – Jeziorańskiego 22

Harmonogram Sezon Zimowy (listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec)

Wtorek: godz. 17:15  – hala w SP 402, ul. Jana Nowaka – Jeziorańskiego 22

Czwartek: godz. 17:15  – hala w SP 402 ul. Jana Nowaka – Jeziorańskiego 22

Grupa PN15 – Rocznik 2015-2016 – Trenerzy UEFA Roman Pihariev, Michał Ślubowski

Harmonogram Sezon Letni (kwiecień, maj, czerwiec, wrzesień październik)

Poniedziałek: godz. 17:00 – boisko przy SP 402 ul. Jana Nowaka – Jeziorańskiego 22

Środa: godz. 17:00 – boisko przy SP 402 ul. Jana Nowaka – Jeziorańskiego 22

Harmonogram Sezon Zimowy (listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec)

Poniedziałek: godz. 17:00  – hala w  SP 312, ul. Umińskiego 11

Środa: godz. 17:00 – hala w SP 402 ul. Jana Nowaka – Jeziorańskiego 22

Grupa PN16 – Rocznik 2015-2017 – Trenerzy UEFA Roman Pihariev

Harmonogram Sezon Letni (kwiecień, maj, czerwiec, wrzesień październik)

Poniedziałek: godz. 18:30 – boisko przy SP 402 ul. Jana Nowaka – Jeziorańskiego 22

Środa: godz. 18:30   – boisko przy SP 402 ul. Jana Nowaka – Jeziorańskiego 22

Grupa PN17 – Roczniki 2017-18 – Trener UEFA Michał Ślubowski

Harmonogram Sezon Letni (kwiecień, maj, czerwiec, wrzesień październik)

Poniedziałek: godz. 18:30   -boisko przy SP 402 ul. Jana Nowaka – Jeziorańskiego 22

Środa: godz. 18:30 – boisko przy SP 402 ul. Jana Nowaka – Jeziorańskiego 22

Harmonogram Sezon Zimowy (listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec)

Poniedziałek: godz. 17:00 – hala w  SP 312, ul. Umińskiego 11

Środa: godz. 17:00 – hala w SP 312, ul. Umińskiego 11

Zapraszamy dzieci Gocławia z następujących szkół i przedszkoli na treningi piłki nożnej:

1. Praga – Gocław, SP 312, ul. Umińskiego 12
2. Praga – Gocław, SP 402 ul. J. Nowaka-Jeziorańskiego 22
3. Praga – Gocław, SP 375, ul. Romana Abrahama 10
4. Praga – Grochów, SP 279, ul. Cyrklowa 1
5. Praga, SP 246, ul. Białowieska 22
6. Praga, SP 401, ul. Tarnowiecka 4
7. Praga, Przedszkole 380, ul. Bora-Komorowskiego 10A
8. Praga, Przedszkole 370, ul. Umińskiego 11
9. Praga, Przedszkole 218, ul. Rechniewskiego 5B
10. Praga, Przedszkole 407, ul. Guderskiego 9
11. Praga, Przedszkole 218, ul. Umińskiego 20A

Akademia Piłkarska im. Kazimierza Deyny KS GROM PRO Gocław Praga Południe działająca przy Stowarzyszeniu Grom zaprasza na treningi piłki nożnej dla dzieci i młodzieży!

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Stowarzyszenie Grom współfinansuje m.st. Warszawa

Skip to content