Grupa PT17 – Rocznik 2017 – Trener UEFA Michał Ślubowski
Harmonogram Sezon Wiosenny (od kwietnia do czerwca)
Wtorek: godz. 16:00 – boisko ul. Tarnowiecka 4
Czwartek: godz. 16:00- boisko ul. Tarnowiecka 4
Grupa PT14 – Roczniki 2014-15 – Trenerzy UEFA Michał Ślubowski, Dawid Kamiński
Harmonogram Sezon Wiosenny (od kwietnia do czerwca)
Wtorek: godz. 17:00 – boisko ul. Tarnowiecka 4
Czwartek: godz. 17:00 – boisko ul. Tarnowiecka 4
Piątek: godz. 15:30 -boisko ul. Tarnowiecka 4
Grupa PT12 – Rocznik 2011-13 – Trenerzy UEFA Michał Ślubowski, Dawid Kamiński
Harmonogram Sezon Wiosenny (od kwietnia do czerwca)
Wtorek: godz. 18:30 – boisko ul. Tarnowiecka 4
Czwartek: godz. 18:30 – boisko ul. Tarnowiecka 4
Piątek: godz. 17:00 -boisko przy ul. Tarnowiecka 4
Grupa PU17B – Rocznik 2017-18 – Trener UEFA Marcin Dąbrowski
Harmonogram Sezon Wiosenny (od kwietnia do czerwca)
Poniedziałek godz. 16:30 – boisko ul. Umińskiego 12
Środa : godz. 16:30- boisko ul. Umińskiego 12
Grupa PU17A – Rocznik 2016-17 – Trener UEFA Marcin Dąbrowski
Harmonogram Sezon Wiosenny (od kwietnia do czerwca)
Poniedziałek godz. 17:30 – boisko ul. Umińskiego 12
Środa : godz. 17:30- boisko ul. Umińskiego 12
Grupa PN17 – Roczniki 2017 – Trener UEFA Sławomir Kopeć ,Tomasz Pachuta
Harmonogram Sezon Wiosenny (od kwietnia do czerwca)
Poniedziałek : godz. 16:30 – boisko ul. Nowaka -Jeziorańskiego 22
Środa: godz. 16:30- boisko ul. Nowaka -Jeziorańskiego 22
Grupa APD16 – Rocznik 2016– Trener UEFA Michał Ślubowski
Harmonogram Sezon Wiosenny (od kwietnia do czerwca)
Poniedziałek : godz. 17:00 – boisko ul. Osowska 81
Środa: godz. 18:30- boisko ul. Osowska 81
Piątek : godz. 17:30 – boisko ul .Osowska 81
Grupa APD15– Rocznik 2015 – Trener UEFA Michał Ślubowski
Harmonogram Sezon Wiosenny (od kwietnia do czerwca)
Poniedziałek godz. 18:30 – boisko ul. Osowska 81
Środa: godz. 18:30 – boisko ul. Osowska 81
Piątek : godz. 18:45- boisko ul. Osowska 81
Zapraszamy dzieci z Witolina z następujących szkół i przedszkoli na treningi piłki nożnej:
1. Praga – Gocław, SP 312, ul. Umińskiego 12
2. Praga – Gocław, SP 402 ul. J. Nowaka-Jeziorańskiego 22
3. Praga – Gocław, SP 375, ul. Romana Abrahama 10
4. Praga – Grochów, SP 279, ul. Cyrklowa 1
5. Praga, SP 246, ul. Białowieska 22
6. Praga, SP 163, ul. Tarnowiecka 4
7. Praga, Przedszkole 380, ul. Bora-Komorowskiego 10A
8. Praga, Przedszkole 370, ul. Umińskiego 11
9. Praga, Przedszkole 218, ul. Rechniewskiego 5B
10. Praga, Przedszkole 407, ul. Guderskiego 9
11. Praga, Przedszkole 218, ul. Umińskiego 20A
Akademia Piłkarska im. Kazimierza Deyny KS GROM PRO Witolin Praga Południe działająca przy Stowarzyszeniu Grom zaprasza na treningi piłki nożnej dla dzieci i młodzieży!
Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Stowarzyszenie Grom współfinansuje m.st. Warszawa